301 Yöntemiyle Sıralamadaki Siteni Çoğal

” elektronik devreler” kelimesinde 1 siteniz var, 10 yada 15 yaşından büyük alan adı alıyoruz ve sub domain kuruyoruz sub domainimiz hedef kelimemiz olsun örneğin; elektronikdevreler.yaslidomain.com bu sub domainimizi dolduruyoruz içerik ile yeterince içerik basın ve %100 özgün olsun.

Hiçbir şekilde backlink almıyorsunuz kesinlikle, burası çok önemli!

Ana sitemizi ” elektronik devreler” kelimesinde sıralamada olan sitemizi, 301 yapıyoruz ve 2-3 gün bekliyoruz bu arada ana sitemizi google webmaster’dan yeni alan adımıza ” google gibi getir ” diyerek, ” Bu URL’yi ve onun doğrudan bağlantılarını tara ” diyoruz.

Bu işlemi 1 defa yapın ve backlinklerin geçici olarak yeni alan adımıza taşınmasını sağlayın 2-3 gün sonra 301’i bozun ve yeni alan adına anahtar kelime ve kelimelerin türevinden link almaya başlayın.

hepsi bu kadar

Benzer Yazılar

YAZAR : Admin

Elektronik Mühendisi / E.Üni. Kalibrasyon Lab. Sorumlusu / Biyomedikal Kalibrasyon Laboratuvarı Sorumlu Müdürü (Sağ.Bak.) / X-Işınlı Görüntüleme Sistemleri Test Kontrol ve Kalibrasyon Uzmanı (Sağ.Bak.) / Ultrason-Doppler Sistemleri Test Kontrol ve Kalibrasyon Uzmanı (Sağ.Bak.) - Hatalı veya kaldırılmasını istediğiniz sayfaları diyot.net@gmail.com bildirin

BU YAZIYI DA İNCELEDİNİZ Mİ ?

WordPress admin şifremi unuttum

WordPress admin şifreni unuttuysan panik yapmana gerek yok Önce wordpress admin şifresini sıfırlaman gerekiyor . …

Bir cevap yazın