SCISHION V88 TV Kutusu Rockchip 3229 Dört Çekirdekli

SCISHION V88 Android Tv Box ile Netflix, Kodi gibi medya platformlarını kullanabilir, Play Store’daki Android TV uyumlu tüm uygulama ve oyunlara SCISHION V88 üzerinden erişebilirsiniz. SCISHION V88 HDMI bağlantı desteğine sahip tüm televizyonlar ile birlikte kullanılabilir.

SCISHION V88 TV Kutusu Rockchip 3229 Dört Çekirdekli

SCISHION V88 ile Google Play Store’daki Android TV uyumlu tüm uygulama ve oyunları kullanabilirsiniz. Ayrıca Netflix, Google Play Filmler ve çeşitli IP TV hizmetlerini kullanabilir , Google Play Store’daki tüm Android TV uyumlu uygulama ve oyunları indirebilirsiniz.

Ana Özellikler:
4K H.265 , yüksek performans gösterir ve aynı bant genişliği üzerinden yüksek kaliteli video efektlerini gösterir.
8GB eMMC, iletim ve programlama hızını daha hızlı hale getirir.
● 3D filmi destekler, eğlence zamanınızı ve muhteşem görsel şöleninizi özgürce yaşayın.
● Sadece uzaktan kumandayı tıklatarak, boş zamanınızı kontrol edebilirsiniz. (Video, ses, resimlerin telefonunuz ve bilgisayarınız aracılığıyla ekranda görünmesi.)
● Boş zamanınız boyunca Skype, Facebook, Twitter veya QQ gibi arkadaşlarınızla, akrabalarınızla ve aile üyelerinizle konuşabilir veya samimi bir sohbet edebilirsiniz.
● IPTV’yi KODI üzerinden görebilirsiniz ve anahtarlama hızı ağ hızınıza bağlıdır.
● MSK’yi destekler.

Benzer Yazılar

YAZAR : Admin

Elektronik Mühendisi / E.Üni. Kalibrasyon Lab. Sorumlusu / Biyomedikal Kalibrasyon Laboratuvarı Sorumlu Müdürü (Sağ.Bak.) / X-Işınlı Görüntüleme Sistemleri Test Kontrol ve Kalibrasyon Uzmanı (Sağ.Bak.) / Ultrason-Doppler Sistemleri Test Kontrol ve Kalibrasyon Uzmanı (Sağ.Bak.) - Hatalı veya kaldırılmasını istediğiniz sayfaları diyot.net@gmail.com bildirin

BU YAZIYI DA İNCELEDİNİZ Mİ ?

APPLE TV 4K

Apple TV 4K oldu! 4K ekran çözünürlüğe sahip. HDR teknolojisine yani Yüksek Dinamik Aralığa (High Dynamic …

Bir cevap yazın