ARDUINO MOTOR SÜRÜCÜ SHİELD LERİ

Arduino SMD L298 Çift Motor Sürücü Shield

arduino-motor-surucu-shield-leri
Arduino Motor Shield; L298 motor sürücü entegresi temelli tam köprü (full-bridge) bir motor sürücüdür. İki ayrı 2A DC motor veya 1 adet 2A step motoru sürebilir. Motorların hız ve yönlerini birbirinden bağımsız olarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca hızlı prototipleme için kart üzerinde Arduino analog pinlerine bağlı 6 adet konektör bulunmaktadır. Kart üzerindeki buzzer kullanılarak istenilen durumlarda sinyal verilebilir.

Orjinal Arduino Motor Shield Rev3

arduino-motor-surucu-shield-leri
Arduino Motor Shield; L298 motor sürücü entegresi temelli tam köprü (full-bridge) bir motor sürücüdür. İki ayrı 2A DC motor veya 1 adet 2A step motoru sürebilir. Motorların hız ve yönlerini birbirinden bağımsız olarak kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda Current Sense özelliği sayesinde her motorun ayrı ayrı çektiği akımları ölçebilirsiniz. Ayrıca hızlı prototipleme için kart üzerinde 6 adet konektör bulunmaktadır.

Motor Shield V2.0 – Arduino Motor Sürücü Shield

arduino-motor-surucu-shield-leri
Motor Shield V2.0; L298 motor sürücü entegresi temelli tam köprü (full-bridge) bir motor sürücüdür. İki ayrı 2A DC motor veya 1 adet 2A step motoru sürebilir. Motorların hız ve yönlerini birbirinden bağımsız olarak kontrol edebilirsiniz. Kart üzerinde bulunan pasif soğutucu sayesinde motorlarınızı uzun süre maks. performans ile kullanabilirsiniz.

Benzer Yazılar

YAZAR : Admin

Elektronik Mühendisi E.Ü. Tıp Fakültesi Kalibrasyon Sorumlusu X-Işınlı Görüntüleme Sistemleri Test Kontrol ve Kalibrasyon Uzmanı (Sağ.Bak.) Hatalı veya kaldırılmasını istediğiniz sayfaları diyot.net@gmail.com bildirin

Bir cevap yazın