Wallwasher Nedir ?

Wallwasher Led

Wallwasher temel olarak binaların veya bina tarzı alanların dış cephelerini aydınlatmak ve rengini değitirmek için kullanılmaktadır. Bu kullanım içerisinde çok fazla teknik alan vardır. Bu teknik alanlar alanın genişliğine göre kullanılabilir. Kullanım açısından son derece verimli çalışan bu ürünler avantaj sağlamaktadır. Sağlanan bu ürünler büyük avantaj sağlamaktadır. Daha çok imaj görünümüne özen gösterilmektedir.Bu ürünlerin tutarlığı ile bir çok derin konu ele alınmış ve uygulanmıştır. Benzersiz özellikleri konusunda büyük fark yaratmıştır.

Tarihi bir bina veya modern mimarisiyle görenleri hayran bırakan bir yapı geceleri nasıl daha görkemli hale gelir?

Bu sorunun cevabı duvar boyama ürünlerinde gizli…

100cm,75cm, 50cm ve 25cm olarak üretilebilen  Wallwasherlar uygulandığı tüm yapıları bambaşka sanat eserlerine dönüştürür.

Bu yüksek enerjili aydınlatma tekniği, renk geçişleri eşliğinde kullanıldığı alanlara modern ve estetik bir görünüm kazandırır.

Mimari ve Dekoratif alan aydınlatması yapılan her mekan  Wallwasher aydınlatmasının kullanım alanları arasında yer alır.

Benzer Yazılar

YAZAR : Admin

- Elektronik Mühendisi - E.Ü. Tıp Fakültesi Kalibrasyon Sorumlusu Test kontrol ve kalibrasyon sorumlu müdürü (Sağ.Bak. ÜTS) - X-Işınlı Görüntüleme Sistemleri Test Kontrol ve Kalibrasyon Uzmanı (Sağ.Bak.) - Usta Öğretici (MEB) - Hatalı veya kaldırılmasını istediğiniz sayfaları diyot.net@gmail.com bildirin

BU YAZIYI DA İNCELEDİNİZ Mİ ?

Elektrik Akımının Etkileri

Günlük yaşamımızda hemen her gün elektrik akımının etkileri ile birçok alanda yüz yüze gelmekteyiz. Evlerimizdeki lambalar, …

Bir yanıt yazın